Hoppa till innehållet

✔ Snabb leverans och alltid diskreta paket

Fråga Åsa

Hej Åsa.

Jag har sett på er hemsida att ni har jättemånga lösvaginor, men vilken är absolut den bästa av dem alla? Och varför är den bäst? Man vill ju gärna ha det bästa när man skall unna sig själv något.

Med vänlig hälsning Patrik.

Hej Patrik!

Det är sant att vi har många lösvaginor i sortimentet och man kan bli lite förvirrad över vilken man skall välja. Jag skulle rekommendera en lösvagina från Fleshlight. Dem är absolut bäst enligt mig. Fleshlight är det ledande märket inom branchen för lösvaginor. De är väldigt populära och verklighetstrogna, tack vare sitt patenterade love clone material. Fleshlights lösvaginor är av hög kvalitet, behagliga och lätta att använda och göra rena.

Det postiva med dessa lösvaginor är att man kan få både känslan av vaginalt och oralt sex med dem. Det finns ett lock på den smala delen som man kan struva upp för att få känslan av ett vaginalt samlag men vill man få känslan av oralsex, skruvar man på locket och pentrerar den. Det kommer då inte in någon luft i lösvaginan, vilket gör att det bildas vakuum och ger en sugande känsla. Detta är en toppenlösvagina att köpa, få eller ge bort.

Hoppas du känner att du fick svar på din fråga:)

 

Tidigare inlägg Nästa inlägg
ALLA har rätt till ett bra sexliv!
ALLA har rätt till ett bra sexliv!
ALLA har rätt till ett bra sexliv!